Зима: що перевірити у вантажівці

Зима: що перевірити у вантажівці

Профілактика і мілкий ремонт завжди краще лагодження великих поломок. А для цього необхідно вчасно оглянути машину, перевірити її стан і дотримуватися певних правил.

Тож сьогодні пропонуємо згадати, чому варто приділити увагу зараз, щоб взимку спокійно їздити за будь-яких погодних умов.

Акумулятор

Холодна погода швидко розряджає батарею, до чого додається ще й обігрів кабіни. Тому перед початком зими варто перевірити його стан і за необхідності замінити на новий.

Пневмосистема

Складнощі виникають за температур нижче 0, коли вода з атмосфери потрапляє у клапани двигуна і замерзає.

Фільтри, що мають її відокремлювати, з часом зношуються і пропускають все більше вологи. Тож першочергова порада – варто перевірити стан цієї деталі. Якщо потрібні нові осушувачі повітря – у нашому асортименті є різні моделі, а також перехідники і картриджі до них.

Шини

Зчеплення з поверхнею дороги і складність керування вантажівкою напряму залежать від шин і їхнього зносу.

За можливості варто поставити шини з блочними протекторами, вони гарно підходять для складних погодних умов.

Опалювач

Його гарна робота – запорука комфорту у довгій дорозі. Тож бажано перевірити всі його складові – вимикач, електродвигун, клапани, кран.

Якщо ж вам потрібно швидко прогріти кабіну, пропонуємо автономний опалювач 4ДМ2-24 ПЛАНАР

Якщо вам потрібні деталі для вашого КрАЗу, МАЗу, КАМАЗу, ГАЗу чи іншої марки вантажного автомобіля – звертайтеся до менеджерів компанії «Чорметремонт» за телефонами:

+38 (067) 0000 - 109
+38 (095) 0000 - 109
+38 (073) 0000 - 109


 

Повернення до списку