Форсунки дизельного двигуна: ознаки проблем

Форсунки дизельного двигуна: ознаки проблем

Форсунки – одні з найважливіших деталей дизельного двигуна. Від їх належної роботи залежить функціонування паливного насоса високого тиску і витрата палива.

Вчасне виявлення проблем і заміна форсунок важливі для нормальної роботи машини. Тож сьогодні пропонуємо розглянути проблеми і їх симптоми.

Зменшення тиску впорскування

Показники тиску для форсунок кожної моделі свої. Їх налаштовують на конкретні значення, але під час роботи двигуна тиск неодмінно зменшується через знос окремих деталей.

Найбільш це помітно у перші 1000 годин праці нової форсунки. Після цього показники приходять до більш-менш стабільних значень, і за умов правильного використання мають триматися на такому рівні достатньо довго.

Негерметичний розпилювач

Через сильно зношений конус розпилювача паливо подається струменями. Це порушує сумішоутворення, тому паливо нормально не згорає.

Через значно збільшується витрата палива, але з поглибленням проблеми система все більше втрачає потужність.

Виправити це можна лише заміною розпилювача, або форсунки загалом. Тож якщо потрібні нові деталі – в асортименті Чорметремонту є форсунки й не тільки для різних двигунів – ЯЗДА, АЗПВ, ЯМЗ.

Зависання голки розпилювача

Якщо у двигун потрапляє вода чи інші домішки, вона може завмерти в одному положенні.

У випадку коли голка застрягла у відкритому положенні, паливо потрапляє у двигун у завеликій кількості й безконтрольно. Через що він починає працювати уривчасто і троїти.

А коли голка завмирає у закритому положенні, паливо не потрапляє у двигун, через що навантаження на ПНВТ зростає. Продовження роботи з такою поломкою може призвести до його ушкодження.

Тож якщо ви помічаєте що:

  • Двигун працює з перебоями
  • Витрата палива збільшилася
  • Вихлопні гази чорного або темно-сірого кольору

То варто звернутися до спеціалістів і перевірити ПНВТ і форсунки, адже від цього залежить спокій вашої їзди і довговічність двигуна вантажівки.

Якщо шукаєте нові форсунки, розпилювачі чи інші деталі  – звертайтеся до менеджерів компанії «Чорметремонт» за телефонами:

+38 (067) 0000 - 109
+38 (095) 0000 - 109
+38 (073) 0000 - 109


 

Повернення до списку